Harta site-ului
Ajutor
Succes remarcabil în cadrul Concursului Internaţional de muzică "Синя птаха"
Succes remarcabil în cadrul Concursului Internaţional de muzică "Синя птаха"

În zilele de 21 și 22 decembrie anul curent, discipola clasei a III-a „A”, LT„Mihai Eminescu” Dubăsari, Popa Vitalina a participat la un Concurs Internațional de muzică în calitate de flautistă. S-a întors cu medalie și diplomă de gradul I, fapt pentru care o felicităm călduros și-i dorim aceeași osârdie în continuare pentru a promova în permanență la fel de frumos imaginea liceului nostru.
Felicitări și mulțumiri deosebite părinților, care investesc atâta grijă, timp și osteneală în viitorul fiicei! Altfel nici nu poate fi, deoarece și părinții acestei eleve au grijă de formarea continuă proprie și se bucură de succese deosebite în munca lor, fiind apreciați pe bună dreptate la locul de lucru. 
Anul acesta doamna Dorina Popa va promova imaginea liceului nostru la concursul raional „Pedagogul anului”. Să-i dorim tărie, ingeniozitate și mult noroc în realizarea scopului pus.

Valentina MORARENCO,
Învăţătoare de clasele primare din Liceul Teoretic "Mihai Eminescu" Dubăsari

Lasa un comentariu

Nume
Email
Comentarii
Contact
MD-4572, Republica Moldova,
raionul Dubăsari, satul Coşniţa, str. Păcii 70.

E-mail:  www.consiliudubasari@gmail.com

Succes remarcabil în cadrul Concursului Internaţional de muzică "Синя птаха" - Consiliul Raional Dubăsari

дубоссарский районный совет

Aдрес Дубоссарского Районного Совета

дубоссарский районный совет, Aдрес Дубоссарского Районного Совета,

descmeta

descmeta