Harta site-ului
Ajutor
Succesele elevilor noştri
Succesele elevilor noştri

     În perioada 03 – 05 aprilie, în incinta Liceului Teoretic „Principesa Natalia Dadiani”,  oraşul Chişinău” s-a desfăşurat Olimpiada Republicană la disciplina şcolară Limba şi literatura rusă, şcoala naţională.    

    La concurs, conform rezultatelor Olimpiadei raionale, a fost delegată eleva Ghirea Diana din LT „Mihai Eminescu”, Dubăsari, care a demonstrat performanţe deosebite la disciplina şcolară Limba şi literatura rusă, ocupând locul II. Profesoara elevei este Doamna Sultan Tatiana, grad didactic II.

Lasa un comentariu

Nume
Email
Comentarii
Contact
MD-4572, Republica Moldova,
raionul Dubăsari, satul Coşniţa, str. Păcii 70.

E-mail:  dubasari@list.ru

Succesele elevilor noştri - Consiliul Raional Dubăsari

дубоссарский районный совет

Aдрес Дубоссарского Районного Совета

дубоссарский районный совет, Aдрес Дубоссарского Районного Совета,

descmeta

descmeta